XXXIV NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Wschowa   2014.11.13

XXXIV  NIEDZIELA

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA  CHRYSTUSA  KRÓLA WSZECHSWIATA

1. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na budowę nowego kościoła. Bóg zapłać.   Taca na organizację Światowych Dni Młodzieży będzie w Niedzielę  30 Listopada.
  2. W przyszłą Niedzielę będziemy mogli wesprzeć potrzebujących symboliczną złotówką do puszek po Mszy Św.
  3. Zapraszamy na Nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.00.
  4. W poniedziałek Msza Św. wieczorna będzie o Św. O. Pio. Po Mszy nabożeństwo z ucałowaniem relikwii i spotkanie na plebani. Spotkania Kręgu Biblijnego  są w poniedziałki po Mszy wieczornej na plebani.
  5. Wszystkich objętych opieką Caritas  naszej Parafii zapraszamy we wtorek na Mszę Św. wieczorną i po odbiór produktów żywnościowych po Mszy wieczornej.
  6. W środę na Mszę Św. wieczorną zapraszamy Margaretki i Grupy modlące się za kapłanów.
  7. Rekolekcje adwentowe rozpoczniemy w przyszłą I Niedzielę Adwentu. Rekolekcjom będzie przewodniczył Ks. Zygmunt Zapaśnik, Ojciec Duchowny kapłanów naszej Diecezji. Msze z naukami rekolekcyjnymi będą o godz. 9.00 i 18.00. Taca zbierana w tych dniach przeznaczona jest na potrzeby Ojca Rekolekcjonisty. Bóg zapłać. Spowiedź rekolekcyjna w środę od 16.30 do 18.00
  8. Akcja katolicka przy Parafii Św. Stanisława Bpa i M. zaprasza na 13 przegląd piosenki religijnej 22-23 listopada w Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie od godz. 15.00. Wejście od ulicy Niepodległości. Wstęp wolny.
  9. W czwartek odbędzie się spotkanie Kresowian, Rodzin Katyńskich i Kombatantów w Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie o godz. 11.00. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  10. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej
  11. Są jeszcze kalendarze na nowy rok 2015 w cenie 2 zł.
  12. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  13. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!