JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA ROKU B

www.pj.wschowa.net.pl                                              Wschowa   2015.11.22

Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj  Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, święto patronalne naszego Seminarium Duchownego. Taca przeznaczona na potrzeby naszego Seminarium. Jest to ostania Niedziela Roku Kościelnego. Za tydzień I Niedziela Adwentu.
  2. W przyszłą Niedzielę będziemy mogli wesprzeć potrzebujących symboliczną złotówką do puszek po Mszy Św.
  3. W poniedziałek Msza Św. wieczorna będzie o Św. O. Pio. Po Mszy nabożeństwo z ucałowaniem relikwii i spotkanie na plebani. Spotkania Kręgu Biblijnego  są w poniedziałki po Mszy wieczornej na plebani.
  4. W środę na Mszę Św. wieczorną zapraszamy Margaretki i Grupy modlące się za kapłanów
  5. Wypominki w naszej parafii omadlane będą do 25 listopada od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej, w Niedzielę o godz. 17.00.
  6. Akcja Katolicka przy Parafii Św. Stanisława Bpa zaprasza na XIV Przegląd Piosenki Religijnej –CECYLIADA, dnia 21 i 22 listopada w Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie od godz.15.00.
  7. Zapisy dzieci do I komunii w kancelarii parafialnej  do końca roku.
  8. Biegacze Wschowscy zapraszają na II Bieg Mikołajkowy 6 grudnia Bluszczowym Szlakiem. Przed biegiem zbiórka ofiar na pomoc najuboższym. Zapisy prze Internet biegaj-wschowo.pl. Szczegółowe informacje na plakatach.
  9. Pielgrzymi wyjeżdżający do Włoch w 2016 roku proszeni są o  dokonanie  wpłat do końca listopada 1000 zł. Brak wpłaty oznacza rezygnacje z wyjazdu.
  10. Wszystkim, którym leży na sercu dobro naszej Parafii, którzy dysponują wolnym czasem i mają chęć poświęcenie go dla dobra budowy naszej nowej Świątyni na spotkanie  organizacyjne dnia 8 grudnia o godz. 20.00 do salki na plebanię. Zaznaczamy, że nie jest ono związane  z żadnymi wydatkami ani nakładami finansowymi, a związane z możliwością pozyskania dodatkowych funduszy zewnętrznych. Angażując własny czas możemy znacznie przyśpieszyć budowę dzięki ofiarności Firm i Instytucji, ale potrzebujemy Waszej pomocy. Zawsze mogliśmy liczyć na dyspozycyjność Parafian co okazało się przy przywiezieniu i rozładowaniu ławek do nowego kościoła, liczę że i tym razem będzie podobnie.
  11. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny,
  12. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  13.  Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!