XXI NIEDZIELA ZWYKŁA C

www.pj.wschowa.net.pl                                            Wschowa   2016.08.21.

XXI   NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU  B

1.      Taca dzisiejsza  przeznaczona jest na budowę naszego kościoła.

2.      W piątek przypada Uroczystość M.B. Częstochowskiej. Msza Św. W naszej kaplicy o godz. 18.00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3.      Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej zaprasza do udziału w corocznej akcji pod hasłem” Z uśmiechem do szkoły”, organizowanej w celu przygotowania wyprawek szkolnych dla najbardziej potrzebujących dzieci z całej naszej diecezji. Kosz na przybory szkolne umieszczony jest w przedsionku naszej kaplicy. Zbiórka do końca sierpnia.

4.      Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

5.      Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.

6.      Do odebrania są zdjęcia z pielgrzymki do Włoch w zakrystii.

7.      Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom i Panom za pomoc w umyciu i wniesieniu ławek do kaplicy. Bóg zapłać za trud i poświęcony czas.

8.      Dziękujemy też Firmie naszego miasta za wykonanie i ofiarowanie  Parafii balustrad na balkonach i przy wejściu na plebanię .

9.      Dziękujemy też Właścicielowi Firmy budowlanej za kupienie i ofiarowanie lamp do nowego Kościoła. Bóg zapłać.

10.  Festyn Parafialny przenosimy na przyszły rok ponieważ zbyt mało osób zgłosiło się do pomocy a stara  ekipa już się wykrusza i zdrowotnie i wiekowo i fizycznie.

11.  Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!