II NIEDZIELA WIELKEGO POSTU ROKU A

Wschowa   2017.03.12.

II  Niedziela Wielkiego Postu  A

1.    W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej
 w każdy piątek o godz. 17.00 – dla dzieci, o 18.30 – dla młodzieży  i dorosłych. Nabożeństwo
Gorzkich Żali w każdą Niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.00.

2.    Dzisiaj po Mszach będą zbierane ofiary do puszek na Misje.

3.    Taca w przyszłą Niedzielę będzie przeznaczona na budowę koscioła.

4.    W poniedziałki po Mszy  spotkanie Kręgu Biblijnego na Plebanii.

5.    W czwartki  Adoracja Najświętszego Sakramentu od 20.00 do 21.00.

6.    Młodzież klas trzecich Gimnazjum zapraszamy dzisiaj na Mszę Św. wieczorną i spotkanie po Mszy.

7.    Dorosłych i młodzież po 21 roku życia, którzy nie byli jeszcze bierzmowani a pragną przystąpić do Tego Sakramentu zapraszamy na spotkanie w ostatnią sobotę marca (25 marca) na Mszę wieczorną i spotkanie po Mszy w kaplicy.

8.    Od 26 marca do 9 kwietnia odbędzie się I Festiwal muzyki Pasyjnej. Koncerty odbywać się będą w kościele O. Franciszkanów 26 marca i 9 kwietnia oraz w Farze 2 kwietnia  o godz. 19.00. Szczegóły będą podane na plakatach.

9.    Można zabrać skarbonki na jałmużnę wielkopostną. Jest to nasza ofiara i wyrzeczenie na rzecz najuboższych.

10.Parafia organizuje pielgrzymkę po Sanktuariach Europy w 2018 roku pod koniec czerwca początek lipca. Zapisy do końca czerwca br. w Parafii i Księgarni Św. Antoniego.

11.Do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny, Drogi Misyjne. Zachęcamy do czytania prasykatolickiej.

12.Dziękujemy bardzo za sprzątanie naszej świątyni. Bóg zapłać.

13.Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary składane na tacę, na budowę i przy innej okazji. Bóg zapłać.

Potrzebujemy transport do Zgorzelca( po Niemieckiej stronie) po 12 nowych ok. 3 metrowych ławek. Prosimy o informację  jeśli byłaby taka możliwość transportu.

We wtorek  kancelaria nie będzie czynna.