VI NIEDZIELA ZWYKŁA C

pj.wschowa.net.pl                                                        Wschowa   2019.02.17.

VI NIEDZIERLA  ZWYKŁA  C

1.     Taca dzisiejsza przeznaczona jest na budowę naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność.

2.     W przyszłą Niedzielę będziemy mogli wesprzeć potrzebujących symboliczną złotówką zbierana po Mszach Św.

3.     W poniedziałki zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego po Mszy wieczornej na plebanii.

4.     W czwartki zapraszamy na Adorację Pana Jezusa od 20.00 do 21.00.

5.     W związku z peregrynacją obrazu Św. Józefa z Kalisza po Polsce w naszej Diecezji będziemy przezywali nowennę do Św. Józefa od 26 lutego do 6 marca w ramach przygotowania do przyjęcia Obrazu Św. Józefa w naszej Diecezji. Więcej na ten temat w liście Ks. Biskupa za tydzień.

6.     Kancelaria parafialna  czynna we  wtorki i czwartki oprócz Świąt  po Mszy wieczornej do godz.20.00

7.     Organizowany jest wyjazd do Medjugorie od 21 czerwca i od 28 lipca na 10 dni. Szczegóły na plakacie.

8.     Do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9.     Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni za utrzymanie w czystości  za wystrój. Bóg zapłać.

10.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.