XIX NIEDZIELA ZWYKŁA C

www.pj.wschowa.net.pl                                  Wschowa   2019.08.11.

XIX NIEDZIELA  ZWYKŁA    C

1.     Dzisiejsza   taca będzie przeznaczona na K.U.L.

2.     Taca w przyszłą Niedzielę będzie na budowę naszego kościoła.

3.     We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Początek o 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Modlitwa Różańcowa prowadzona przez Róże Różańcowe a po Mszy procesja z figurą M.B z Fatimy. Panie prosimy o niesienie figury.

4.     W czwartek 15 sierpnia - Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. Błogosławieństwo ziół i kwiatów na każdej Mszy Św. Porządek Mszy – jak w Niedzielę. Taca z Wniebowzięcia przeznaczona jest na pomoc najbiedniejszym Parafiom.

5.     Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6.     Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni i wystrój Bóg zapłać.

7.     Za wszelkie ofiary składane na tece do puszek, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.