XXI NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU C

www.pj.wschowa.net.pl                                  Wschowa   2019.08.25.

XXI NIEDZIELA  ZWYKŁA    C

1.     Jutro Uroczystość M.B. Częstochowskiej Msza o godz. 18.00.

2.     We wtorek  27 sierpnia  zapraszamy na spotkanie wszystkich chętnych do pomocy przy festynie parafialnym, który planujemy 21 września. Zapraszamy  na spotkanie plebanii o  godz. 20.00.

3.     Od przyszłej Niedzieli powraca porządek Mszy o godz.: 8.00, 11.00, 12.30, 18.00. ( 9.30. Przyczyna Górna ).

4.     W Niedzielę 1 września spotkanie Dzieci i Rodziców przygotowujących się do przyjęcia  I komunii Świętej na Mszy o godz. 12.30.

5.     Ojcowie Franciszkanie zapraszają na Odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia który będzie w Niedzielę  1 września na Mszy o godz. 11.00 i na Nowennę przed odpustem. Szczegóły na plakacie.

6.     Organizowany jest dwudniowy wyjazd noclegiem  na Dożynki do Częstochowy,   z 31 sierpnia na 1 września . koszt ok 130zł. Wyjazd 31 sierpnia o  godz. 7.00 ( przy naszej Parafii, powrót 1 września ok. 21.00). Zapisy do czwartku włącznie w zakrystii. Jedzenie we własnym zakresie.

7.     Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8.     Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni i wystrój Bóg zapłać.

Za wszelkie ofiary składane na tacę do puszek, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.