IV NIEDZIELA A DWENTU A

pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2019.12.22.

IV  NIEDZIELA ADWENTU A

1.     W poniedziałek ostatnia Msza Roratnia o godz. 18.00. We wtorek o 7.00.

2.     W poniedziałek odwiedziny Chorych naszej Parafii z Komunią Św. od 8.30.

3.     Msza Św. wieczorna w poniedziałek będzie w intencji Ks. Adama  okazji imienin. Życzenia można składać po Mszy wieczornej.

4.     Do zabrania jest  poświęcony ogień z Betlejem.

5.     We wtorek 24 grudnia  zapraszamy na  Pasterki będą: o godz. 21.00,  i 24.00 w Przyczynie Górnej 0 22.30. Msze w Boże Narodzenie i Szczepana w porządku Niedzielnym. Taca z Pasterki o 21.00 i 22.30   przeznaczona jest na budowę kościoła. Taca z Pasterki o północy przeznaczona będzie Fundusz Ochrony Matki i Dziecka im. Bpa Wilhelma Pluty. Taca ze Szczepana na KUL.

6.     W czwartki  w czasie kolędy zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu bezpośrednio po Mszy wieczornej do godz. 20.00.

7.     Na piątek 27 grudnia udzielam dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych. Korzystający z dyspensy powinni pomodlić się w intencjach Ojca Św.

8.     Za tydzień w Niedzielę Św. Rodziny z Nazaretu zapraszamy do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich na każdej Mszy Św. a na Mszę wieczorną zapraszamy wszystkie Małżeństwa, Rodziny, Narzeczonych i chętnych do odnowienia przyrzeczeń i adoracji Pana Jezusa po Mszy wieczornej i specjalnego błogosławieństwa.

9.     Do nabycia jest Tygodnik Niedziela (10zł- płyta  Braci Golców  i kalendarz) i Gość Niedzielny (10 zł - obrzędy Wigilijne ), kalendarze na nowy rok jednokartkowe po 2 zł,

10. Serdecznie dziękujemy Lasom Państwowym i Panu Krembuszewskiemu za ofiarowanie choinek do naszej Parafii.

11.Gorąco dziękujemy Państwu Gross za ofiarowane szaty i sprzęty liturgiczne do naszej Parafii.

12.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni za utrzymanie w czystości  za wystrój. Bóg zapłać.

13.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać