III NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU A

pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2020.01.26.

III  NIEDZIELA   ZWYKŁA   A

1.     Wspólnota Niewiast zaprasza we wtorek 28 stycznia na spotkanie w salce po Mszy Św. wieczornej.

2.     Ks. Adam odwiedzi Chorych w 1 sobotę miesiąca od godz.8.30.

3.     W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.00 i zmianę Tajemnic Różańca, a po Mszy wieczornej na kolejne nauki przed chrztem dziecka dla Rodziców i Chrzestnych.

4.     W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Ofiarowania Pańskiego. Poświecenie gromnic na każdej Mszy Św.  Taca przeznaczona na Zakony Kontemplacyjne.

5.     Zapraszamy na adorację Pana Jezusa w czwartki  od 20.00 do 21.00.

6.     Serdecznie zapraszamy dzieci na Karnawałowy Bal Przebierańców, który odbędzie się 30 stycznia w czwartek w salce na plebani. Zapewniamy zabawę, konkursy, słodki poczęstunek. Bal potrwa w godzinach od 16 do 19. Wejście na bal tylko w przebraniu.

7.     Organizowany jest wyjazd do Medjugorie od.21. czerwca do 1 lipca i od 28 lipca do 7 sierpnia 2020 r. Szczegóły na plakatach.

8.     W tym tygodniu kancelaria czynna tylko w czwartek po Mszy wieczornej do godz. 20.00.

9.     Do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

10.Bardzo gorąco dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni za utrzymanie w czystości  za wystrój. Bóg zapłać.

11.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać