Dzieło Budowy

BUDUJEMY KOŚCIÓŁ
Bank Zachodni WBK S.A
Codziennie modlimy się za wszystkich,
którzy wspierają dzieło budowy.

Porządek Mszy świętych

w Parafii

Św. Jadwigi Królowej:

Kaplica

ul. Zacisze 3, Wschowa:

w niedziele o godz.:

800,1100,1230 i 1800

w dni powszednie o godz:

700 i1800

Kościół filialny

pw. Św. Jerzego

w Przyczynie Górnej:

w niedziele o godz. 930

w środy o godz. 1700.

TV

II NIEDZIELA W. POSTU B

www.pj.wschowa.net.pl

Wschowa   2015.03.01.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU,  ROK  B

1. Dzisiaj I Niedziela Miesiąca . Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali o 17.00 połączone z  Nabożeństwem Różańcowym . W ramach kazania odmówimy trzy tajemnice Różańca Św.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na potrzeby Misji.
  3. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej:
    • Droga krzyżowa w piątki: dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży i dorosłych o 18.30
    • Gorzkie żale w niedziele o godz. 17.00.
  4. Wszystkich objętych  opieką CARITAS  naszej Parafii zapraszamy w poniedziałek na Mszę Św. wieczorną i po odbiór produktów żywnościowych po Mszy.
  5. W tym tygodniu przypada 1 czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od 16.00 do 18.00. Odwiedziny Chorych : Piątek – Proboszcz od 8.30. Sobota Ks. Łukasz od 8.30.
  6. We wtorek zapraszamy Sodalicję  i wszystkich chętnych na Mszę Św. ku czci Św. Jadwigi z nabożeństwem i ucałowaniem relikwii.
  7. W każdą I środę miesiąca zapraszamy serdecznie na Mszę Św. wieczorną Małżeństwa i wszystkich chętnych. Po Mszy błogosławieństwo dla Małżeństw.
  8. W czwartek zapraszamy wszystkich Ministrantów i Lektorów z Rodzinami na Mszę Św. wieczorną z modlitwą o powołania.
  9. W sobotę zapraszamy na Mszę Św. wieczorną i nauki dla Rodziców i Chrzestnych, których dzieci przyjmą chrzest w naszej Parafii.
  10. Zapisy do przedszkola sióstr salezjanek odbywać się będą od 2 marca. W poniedziałek 2 marca siostry zapraszają na Dzień Otwarty przedszkola. Dla Dzieci będą zabawy, dla Rodziców możliwość rozmowy i poznania warunków przedszkola.
  11. Spotkanie Rodziców Dzieci komunijnych w sprawach organizacyjnych związanych z przygotowaniem I Komunii Świętej odbędzie się w środę   4 marca, o godz. 19.00 w kaplicy.
  12. Młodzież klas II i III Gimnazjum zapraszamy serdecznie w przyszłą Niedzielę na Mszę Św. wieczorną i spotkanie po Mszy w Kaplicy.
  13. Parafia św. Marcina w Sicinach zaprasza na koncert charytatywny „Dziękujemy za świętego Jana Pawła II” z okazji 10 rocznicy śmierci Papieża Polaka. Odbędzie się on 1 marca o godz. 18.00 w kościele parafialnym w Sicinach.
  14. Do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny i Drogi Misyjne. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  15. Dziękujemy bardzo za sprzątanie naszej świątyni. Bóg zapłać.
  16. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary składane na tacę na budowę i przy innej okazji. Bóg zapłać.