XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA A

pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2020.09.13.

XXIV NIEDZIELA  ZWYKŁA  A

1.     Rodziców dzieci, które w tym roku będą przygotowywały się do I Komunii Św. zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 21 września po Mszy Św. wieczornej.

2.     Dzisiaj  zapraszany na Nabożeństwo Fatimskie. Początek o godz. 17.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa Różańcowa, procesja z figurą M.B. wokół kościoła i o godz. 18.00 Msza Św. Modlitwie Różańcowej przewodniczą Róże Różańcowe.

3.     Wspólnota „Mężczyźni Św. Józefa” zaprasza    mężczyzn pragnących rozwijać swoja męskość w duch Ewangelii na pierwsze spotkanie po wakacjach  w poniedziałek 14 września w Domu Seca przy klasztorze OO. Franciszkanów o godz.19.00.

4.     W czwartki zapraszamy serdecznie na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00 do 21.00.

5.     W piątek 18 września Święto św. Stanisława Patrona Młodzieży i Polski

6.     Taca w przyszłą Niedzielę będzie przeznaczona na budowę kościoła.

7.     Kancelaria Parafialna czynna we wtorki i czwartki po Mszy wieczornej do godz.20.00.

8.     Jest już  księga intencji mszalnych na 2021 rok. Warto wcześniej zarezerwować szczególne intencje np. Jubileusze a nie na ostatnią chwilę.

9.     Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie świątyni i wystrój. Bóg zapłać.

10.Za wszelkie ofiary złożone na tacę na budowę czy przy innej okazji bardzo gorąco dziękujemy.

11.Przy wyjściu można nabyć tygodnik Niedzielę czy Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.