XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA A

pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2020.09.27.

XXVI NIEDZIELA  ZWYKŁA  A

1.     W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca.

2.     Od czwartku  1 października zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe.  Wystawienie Najśw. Sakramentu o 17.30. Modlitwa Różańcowa prowadzona przez Róże Różańcowe, 18.00 Msza Św. Dzieci przewodniczą Modlitwie Różańcowej w poniedziałki o godz.17.00. W Niedziele Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.00.

3.     Okazja do spowiedzi św. w piątek od 17.00 do 18.00 oraz każdego dnia przed każdą Mszą Św. Odwiedziny Chorych w piątek: Proboszcz od 8.30. Ks. Adam w sobotę od 8.30. Jeżeli ktoś pragnie skorzystać z posługi Szafarza Nadwyczajnegow przyjęciu Komunii Śa.w Niedziele, proszę to zgłosić do zakrystii.

4.     W sobotę zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00. Po Mszy wieczornej nauki przed chrztem dla Rodziców i Chrzestnych chrzczących dzieci w naszej parafii.

5.     W czwartki zapraszamy serdecznie na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00 do 21.00.

6.     Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie świątyni i wystrój. Bóg zapłać.

7.     Za wszelkie ofiary złożone na tacę na budowę czy przy innej okazji bardzo gorąco dziękujemy.

8.     Przy wyjściu można nabyć tygodnik Niedzielę czy Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9.     Do nabycia w zakrystii jest pamiątkowe wydanie książki o Naszej Pani Wschowskiej M.B. Pocieszenia patronującej miastu  w obrazie u OO. Franciszkanów w cenie 10. zł.