33. NIEDZIELA ZWYKŁA

Wschowa, dn. 14 listopada 2021 r.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYM

1.     Dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, który przeżywamy pod hasłem: „Solidarni z Libanem”. Po mszach świętych zbiórka ofiar do puszek.

2.     Kancelaria parafialna czynna tylko we wtorek i piątek w godz. 19:00-19:30.

3.     Za zmarłych w wypominkach modlimy się od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej wieczornej, a w niedziele o godz. 17:00.

4.     Zapraszamy na katechezy dla dorosłych i młodzieży w poniedziałek i czwartek o godz. 18:45.

5.     W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jednocześnie będzie to 3. niedziela miesiąca – taca przeznaczona na budowę kościoła.

6.     Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

7.     Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę kościoła, czy przy innej okazji z całego serca dziękujemy. Dziękujemy też za posprzątanie kościoła i utrzymanie w czystości.

8.     Przypominamy o konieczności zasłaniania ust i nosa oraz o dezynfekcji rąk.

9.     Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia – Szczęść Boże.