4. NIEDZIELA ZWYKŁA

Wschowa, 30.01.2022 r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIKE

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencja Apostolstwa Modlitwy na miesiąc luty: Za zakonnice i inne kobiety konsekrowane.

2. We środę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Święte w naszej wspólnocie parafialnej zostaną odprawione o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. W Przyczynie Górnej o o godz. 16.30. Przynosimy ze sobą świece - gromnice. Na godz. 18.00 zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi klas III przygotowujących się do Sakramentu Pokuty i Eucharystii.  Taca ze święta Ofiarowania Pańskiego jest przeznaczona na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta w te dni pół godziny przed każdą Eucharystią. Ze względu na pandemię nie odwiedzimy chorych w I piątek miesiąca. Chyba, że prezbiter zostanie wyraźnie o to poproszony!

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do godz. 21.00.

5. W sobotę o godz. 17.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

6. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek i piątek od godz. 19.00 do 19.30.

7. Za tydzień - niedziela przed Światowym Dniem Chorego - zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

8. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i wszelką życzliwość - Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy z posprzątanie kościoła, za wszystkie ofiary składane na tacę, zwłaszcza na budowę kościoła, czy przy innej okazji!

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela iGość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

10. Przypominamy o konieczności zasłaniania ust i nosa, o dezynfekcji rąk i o zachowaniu dystansu.

11. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia - Szczęść Boże!