3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Wschowa, 20-03-2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIKE

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Ofiary złożone dziś na tacę są przeznaczone na budowę naszego kościoła!

2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 - 21.00.

3. W sobotę - 19 marca - rozpoczęliśmy Tydzień Modlitw "O Ochronę Życia" (19-25 marca 2022). Codziennie od 19 - 25 marca br., po Eucharystii wspólna modlitwa o ochronę życia.

4. W piątek uroczystość Zwiastowania Pańskiego - Dzień Świętości Życia. Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych. W uroczystość Zwiastowania Pańskiego Msze Święte w naszej wspólnocie parafialnej o godz. 7.00, 10.00, 16.30 w Przyczynie Górnej i o godz. 18.00. Na godz. 18.00 zapraszamy rodziców wraz z dziećmi przygotowującymi się do I spowiedzi i Komunii Świętej - poświęcenie książeczek!

5. W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, na godz. 17.15. W tym tygodniu zapraszamy zwłaszcza dzieci z rodzicami przygotowującymi się do I Komunii Świętej.

6. Na Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym zapraszamy w każdę Niedzielę Wielkiego Postu na godz. 17.00.
7. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna w piątek od godz. 19.00 - 19.30.

8. Rekolekcje wielkopostne w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczną się w V Niedzielę Wielkiego Postu. Modlimy się w intencji Ojca Rekolekcjonisty i o owoce rekolekcji, a także za spowiedników, ojców duchownych oraz o łaskę stałego spowiednika.

9. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i wszelką życzliwość - Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy z posprzątanie kościoła, za wszystkie ofiary składane na tacę, zwłaszcza na budowę kościoła, czy przy innej okazji!

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela iGość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny; którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

11. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia - Szczęść Boże