WNIEBOWSTĄPIENIE

Wschowa, 29-05-2022 r.

uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Trwa Nowenna do Ducha Świętego. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Św.

2. W poniedziałek, po wieczornej Mszy Świętej, spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 8. Spotkanie dotyczy zmiany terminu bierzmowania.

3. We wtorek przypada święto Nawiedzenia NMP - zakończenie nabożeństw majowych.

4. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej zapraszam Rodziców i dzieci obchodzących I Rocznicę Komunii Świętej. Tę Rocznicę będziemy obchodzić w przyszłą niedzielę o godz. 11.00. Spowiedź święta będzie w sobotę o godz. 10.00.

5. We środę rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe. Przez cały miesiąc czerwiec po wieczornej Eucharystii będziemy sprawować nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca  czerwca. Spowiedź święta i w czwartek i w piątek od godz. 6.30 rano i od 17.30 wieczorem.

7. W czwartek zapraszamy na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

8. Odwiedziny chorych z Komunią Świętą w ich domach od godz. 8.30. Ksiądz proboszcz odwiedzi swoich chorych w piątek, a ksiądz wikariusz w sobotę.

9. W I sobotę miesiąca o godz. 17.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

10. Kancelaria parafialna będzie czynna w tym tygodniu w piątek od g. 19.00 - 19.30.

11. W przyszłą niedzielę - I niedzielę miesiąca - zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.

12. 8 czerwca br. (środa) przypada Odpust w naszej wspólnocie parafialnej ku czci św. Jadwigi Królowej. Uroczystą Sumę Odpustową i Homilię wygłosi ks. Marek Tokarczyk ze Słowacji, proboszcz parafii Polarikowo, z diecezji Nitra.

13. Zapraszamy rodziców z dziećmi I - Komunijnymi na pielgrzymkę do Grodowca w dniu 11 czerwca br. (sobota). Wyjazd o godz. 8.00, a powrót w godzinach popołudniowych. Zapisy w zakrystii.

14. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i wszelką życzliwość - Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy z posprzątanie kościoła, za wszystkie ofiary składane na tacę, zwłaszcza na budowę kościoła, czy przy innej okazji!

15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela iGość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

16. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia - Szczęść Boże!