13. NIEDZIELA ZWYKŁA

Wschowa, 26.06.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 13 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W czasie wakacji w dni powszednie nie będzie Mszy Świętych o godz. 7.00 rano. Od przyszłej niedzieli nie będzie Mszy Świętej o godz. 12.30 i o godz. 18.00. Natomiast od przyszłej niedzieli będzie Msza Święta o godz. 20.00.

2. We środę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła – taca jest przeznaczona na Świętopietrze. Msze Św. w tym dniu o godz. 10.00 do południa i o godz. 18.00 wieczorem.

3. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota  miesiąca lipca. Spowiedź święta w piątek od godz. 17.00 do godz. 18.00. Ksiądz Proboszcz odwiedzi chorych w piątek od godz. 8.30

4. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo I soboty i zmiana tajemnic Żywego Różańca.

5. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek od godz. 19.00 – 19.30.

6. Zachęcamy wszystkich Braci i Siostry do chrześcijańskiego wykorzystania wczasów, obozów, pielgrzymek, wycieczek. Należy zwrócić uwagę na zachowanie przepisów o ograniczeniu szybkości przy prowadzeniu pojazdów mechanicznych. Przepisy te obowiązują w sumieniu. Należy również zwrócić uwagę na strój w miejscach kultu, szczególnie podczas Mszy Świętych. Przypominamy rodzicom i opiekunom, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Eucharystii.

7. Kustosz sanktuarium Matki Bożej Wieleńskiej zaprasza na Wielki Odpust. Wszystkie informacje o tegorocznym Odpuście są umieszczone w parafialnej gablocie.

8. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i za wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy za posprzątanie kościoła; Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę, zwłaszcza na budowę kościoła!

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

10. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym, a szczególnie dobrych wakacji – Szczęść Boże!