14. NIEDZIELA ZWYKŁA

Wschowa, 03.07.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 14 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W czasie wakacji, w dni powszednie, Msze Święte tylko wieczorem o godz. 18.00. Natomiast w niedziele Msze Święte o godz. 8.00, 11.00 i o godz. 20.00. Nie ma Mszy Świętych o godz. 12.30 i 18.00.

2. Papieska intencja modlitewna na miesiąc lipiec 2022 r.: „W intencji osób starszych, które  są korzeniami i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomagały najmłodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością”.

3. 4 lipca br., w poniedziałek, zapraszamy na spotkanie dla kobiet, w salce parafialnej naszej wspólnoty. Początek spotkania po wieczornej Eucharystii.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – po wieczornej Eucharystii wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w intencji nowych i dobrych powołań.

5. Kancelaria parafialna będzie czynna w piątek od godz. 19.00 – 19.30.

6. 2. Lipca br. z Otynia, po dwóch latach przerwy, wyruszy piesza pielgrzymka organizowana przez Duszpasterstwo Rolników, w pielgrzymce może wziąć udział każdy chętny. Do pielgrzymki można dołączyć w każdym czasie; pielgrzymi będą we Wschowie 3/4 lipca. Szczegółowe informacje i zapisy we Farze u ks. Pawła, tel. 65 547 60 95.

7. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i za wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy za posprzątanie kościoła; Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę, zwłaszcza na budowę kościoła!

8. Pamiętajmy, że w miejscach sakralnych obowiązuje strój godny, a nie swobodny.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

10. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia – Szczęść Boże!