Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

27. NIEDZIELA ZWYKŁA

Wschowa, 02.X.2022 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Intencja Apostolstwa Modlitwy na miesiąc październik:„O Kościół otwarty na wszystkich”.

2. Od 1 do 31 października Nabożeństwa Różańcoweo godz. 17.15. Za pobożne odmówienie różańca w zgromadzeniu wiernych (także w rodzinie) udziela się odpustu zupełnego pod następującymi warunkami: 1) należy odmówić przynajmniej 5 dziesiątek różańca w sposób ciągły; 2) należy dodać pobożne rozważanie tajemnic.

3. Wspólnota Niewiast Niepokalanej zaprasza w poniedziałek, 3 października, po wieczornej Mszy Świętej, na cykliczne Spotkanie Kobiet w myśli nauczania bł. Marceliny Darowskiej.

4. Kancelaria parafialna będzie czynna w tym tygodniu we wtorek od godz. 19.00 – 19.30.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca października. W czwartek modlimy się o liczne i święte powołania dla naszej diecezji, a w piątek wynagradzamy Sercu Bożemu zniewagi i grzechy. W czwartek i piątek sakrament pokuty od godz. 16.30 – 17.15. W piątek odwiedziny chorych (ks. Proboszcz) z Komunią Świętą w ich domach od godz. 8.30.

6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 – 21.00.

7. W piątek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. W tym dniu Msze Święte o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Na godz. 17.15 i 18.00 zapraszamy rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Spowiedzi i Komunii Świętej (poświęcenie różańców).

8. Za tydzień zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

9. Spotkanie informacyjne dla młodzieży z klas 7 SP pragnącej rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania odbędzie się 11 października (wtorek) o godz. 18.00 w kościele.

10. Dnia 16 października 2022 r. o godz. 16.00 w Centrum Kultury i Rekreacji zostanie wyświetlony film „Medjugorje”. Szczegóły na plakatach.

11. Nasza wspólnota parafialna organizuje pielgrzymkę do sanktuariów Podhala. Termin: 17 – 20 listopada 2022 r. Bliższe informacje u ks. Proboszcza.

12. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i za wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy za posprzątanie kościoła i utrzymanie czystości, a także za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę kościoła, czy przy innej okazji.

13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

14. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia – Szczęść Boże!


Copyright © 2013. All Rights Reserved.