Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA C

                   www.pj.wschowa.net.pl                                  Wschowa   2019.09.08.

       OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

                                                    XXIII NIEDZIELA  ZWYKŁA    C

1.      Taca w przyszła Niedzielę będzie przeznaczona n a budowę kościoła.

2.      W przyszłą Niedzielę zbiórka do puszek na K.U.L. Bóg zapłać.

3.      W sobotę 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Odpust w Szlichtyngowej.

4.      W piątek 13 września zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Początek 18.00 – Litania do M.B. po litanii procesja z figurą Fatimską wokół świątyni po procesji Msza Św. po Mszy  wystawienie Najświętszego Sakramentu i Modlitwa Różańcowa i  adoracja Krzyża  w Wigilię Podwyższenia Krzyża. Na adorację Krzyża zapraszamy grupy parafialne i wszystkich chętnych. Adorację zakończymy o 21.00 odśpiewaniem Apelu  Jasnogórskiego. Nie będzie wyjątkowo adoracji w czwartek jak zwykle, zapraszamy wyjątkowo w piątek na adorację Krzyża.

5.      Organizowane są pielgrzymki do Częstochowy na spotkania modlitewne  w Hali ARENA . Szczegóły na plakacie.

6.      Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym przy Klasztorze O. Franciszkanów zaprasza na wieczór uwielbienia 11 września w środę. Początek godz. 1`8.00. Szczegóły na plakacie.

7.      Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8.      Do nabycia są kalendarze na nowy rok, jednokartkowy  2zł. wielokartkowy 5 zł.

9.      Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni i wystrój Bóg zapłać.  

10.Za wszelkie ofiary składane na tacę do puszek, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.

11.W dniach 27-29 września 2019 roku w Rokitnieodbędą się rekolekcje dla małżeństw Dialog we Dwoje organizowane przez stowarzyszenie Spotkania Małżeńskie. zapraszamy do udziału. Informacje i zapisy:  Email:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   Telefon: 607 180 539

12.Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Sulechowie organizuje pielgrzymkę dla małżeństw na Jasną Górę w ramach XXXV Ogólnopolskiej Pielgrzymki Małżeństw i Rodzin w dniach 21-22 września 2019 r. Wyjazd z Sulechowa 21 września o godz. 6.30. Koszt 180 zł. ( przejazd autokarem, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie). Zapisy w parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Sulechowie lub pod numerem telefonu: 792 495 788.

Planujemy festyn parafialny na sobotę 21 września .Oprócz kulinariów , zachęcamy wszystkich chętnych do udziału w festynie. Zapraszamy serdecznie do udziału w festynie  przez występy muzyczne, będzie konkurs z nagrodami. Chętnych do występów prosimy o wcześniejszy kontakt.            Parafian prosimy o upieczenie i przyniesienie ciasta. Parafian z Przyczyny Górnej o zrobienie  pierogów. Prosimy o gadżety nadające się na  fanty.


Copyright © 2013. All Rights Reserved.