Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

II NIEDZIELA ADWENTU ROKU A NIEPOKALANE POCZĘCIE NMP

    

         www.pj.wschowa.net.pl                                  Wschowa   2019.12.08.

                              OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

                                 II  NIEDZIELA  ADWENTU   ROK A

         UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

 

1.      W Adwencie zapraszamy na Msze Św. Roratnie od poniedziałku do piątku o godz.18.00. w sobotę  Msza  Roratnia o  godz.  7.00 bez kazania. Dzisiaj w Uroczystość Niepokalanego poczęcia NMP zapraszamy na Godzinę łaski do Kościoła Trójcy Świętej od 12.00 do 13.00.

2.     Dzisiaj zbierane będą ofiary do puszek na pomoc kościołowi katolickiemu  na wschodzie. Taca w przyszłym tygodniu będzie przeznaczona na budowę naszego kościoła.

3.     W poniedziałki  zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego po Mszy wieczornej na plebanii.

4.     Rozpoczynamy czas  Rekolekcji Adwentowych w naszej Wspólnocie. Nauki na wszystkich Mszach  Niedzielnych  oraz w poniedziałek i wtorek o 9.00 i 18.00. W Przyczynie Górnej o 17.00. Okazja do spowiedzi adwentowej we wtorek  o 8.30 do 9.00 i 17.00-18.00. Taca zbierana w poniedziałek i wtorek będzie naszym podziękowanie dla Ks. Rekolekcjonisty. Nauki będzie głosił Ks.  Kan Dr. Paweł  Łobaczewski – Proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze.

5.      W ramach przygotowania Diecezji do koronacji Obrazu Matki Bożej w Paradyżu rozprowadzane są cegiełki jako ofiara na korony dla Maryi. Cegiełki można nabyć w zakrystii.

6.     Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym przy Klasztorze OO. Franciszkanów zaprasza na wieczór uwielbienia 11 grudnia. Początek godz. 18.00.

7.     Do nabycia świece na stół wigilijny w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom . duża 13 zł, mała 6zł.

8.     Wzorem ubiegłych lat  są roznoszone do naszych rodzin poświęcone opłatki. Ofiary z opłatków przeznaczamy na  prace związane z wystrojem  naszej świątyni. Uprzejmie  prosimy Czcigodnych Parafian o pomoc w roznoszeniu opłatków. Po opłatki  przychodzimy   do salki na plebanii po Mszy Św.

9.     Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

10.Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni i wystrój Bóg zapłać.  

11.Za wszelkie ofiary składane na tacę do puszek, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.

 
 
 

 


Copyright © 2013. All Rights Reserved.