15. NIEDZIELA ZWYKŁA

Wschowa, 16 lipca 2023 r.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYM

1. Dziś, jak w każdą III niedzielę miesiąca, taca przeznaczona jest na budowę kościoła.

2. Przypominamy, że obowiązuje wakacyjny porządek mszy świętych:

a. kościół parafialny– niedziela godz. 08:00, 11:00, 20:00, (nie ma mszy św. o godz. 12:30 i 18:00), w tygodniu o godz. 18:00;

b. Przyczyna Górna– niedziela godz. 09:30, w środy nie ma mszy.

3. Kancelaria Parafialna czynna w piątek w godz. 19:00-19:30.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i utrzymanie w czystości, a także za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę kościoła, czy przy innej okazji.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu
z kościoła.

14. NIEDZIELA ZWYKŁA

Wschowa, 09 lipca 2023 r.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYM

1. Przypominamy, że obowiązuje wakacyjny porządek mszy świętych:

b. Przyczyna Górna– niedziela godz. 09:30, w środy nie ma mszy.

2. We wtorek, 11 lipca, przypada 80. rocznica Rzezi Wołyńskiej, mordu dokonanego na Polakach przez ukraińskich nacjonalistów. Zapraszamy na uroczystą mszę świętą w farze o godz. 12:00. Módlmy się za wszystkie ofiary tego ludobójstwa, a także o pojednanie między narodami: polskim i ukraińskim.

3. Kancelaria Parafialna czynna po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

4. Dziękujemy za pomoc w przyjęciu i ugoszczeniu rowerowych pielgrzymów ze Szczecina na Jasną Górę. W szczególny sposób dziękujemy wszystkim osobom, które upiekły ciasto, oraz paniom: Zofii, Marii, Joannie i Dominice, oraz panom Łukaszowi i Bogdanowi za ogrom pracy włożonej w gościnę.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i utrzymanie w czystości, a także za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę kościoła, czy przy innej okazji.

6. W przyszłą niedzielę, jak w każdą III niedzielę miesiąca, taca przeznaczona będzie na budowę kościoła.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.