Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Wschowa, dn. 22 listopada 2020 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

1.        Przeżywamy dziś uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto naszego seminarium duchownego w Paradyżu.

2.        Za zmarłych w wypominkach modlimy się jeszcze dziś o godz. 17:00 i jutro po mszy świętej wieczornej. W tych dwóch dniach odczytane będą wypominki z całego tygodnia.

3.        Kancelaria parafialna czynna jest po wcześniejszym umówieniu telefonicznym we wtorki po Mszy Świętej wieczornej do godz. 19:30. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny.

4.        W czwartki zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20:00 do 21:00.

5.        Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu, która rozpoczyna nowy rok liturgiczny. Poświęcimy opłatki na stół wigilijny, które w tym roku, ze względu na pandemię nie będą roznoszone do domów. Będzie można je nabyć w przedsionku kościoła.

6.        Z całego serca dziękuję za posprzątanie kościoła i za wszystkie ofiary składane na tacę, na budowę kościoła czy przy innej okazji. Osoby, które chciałyby dołączyć do wyjątkowej grupy dbającej o czystość w naszej świątyni zapraszamy w soboty na godz. 08:00.

7.        Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła, (w Niedzieli wspomnienie o ks. Krzysztofie), a w zakrystii do nabycia jest książka o Wschowskiej Pani MB Pocieszenia.

8.        Przy ołtarzu Matki Bożej zostały wyłożone różne dewocjonalia – pamiątki po śp. ks. proboszczu Krzysztofie. Za dobrowolną ofiarę na budowę kościoła można je zabierać.

9.        Dziękuję za zamówione intencje mszy świętych za śp. ks. Krzysztofa. Aktualna lista zamówionych mszy dostępna jest na tablicy ogłoszeń, na naszej stronie Internetowej i na profilu naszej parafii na Facebook’u.

10.    Przypominamy o obowiązku zasłania ust i nos w kościele.


Copyright © 2013. All Rights Reserved.