Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

26. NIEDZIELA ZWYKŁA

Wschowa, 25.09.2022 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 

 

 

1. Dziś przypada 108. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy (Orędzie Ojca Świętego Franciszka: „Budować przyszłość z migrantami i uchodźcami „Nie mamy tutaj trwałego miasta, ale szukamy tego, które ma przyjść” Hbr 14.13).

2. W czwartek przypada święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 – 21.00.

4. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna w piątek od godz. 19.00 – 19.30.

5. W ostatni piątek miesiąca (30 września) zapraszamy, po wieczornej Eucharystii, do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem za dusze w czyśćcu cierpiące.

 6. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca; zmiana tajemnic Żywego Różańca. W sobotę rozpoczęcie NABOŻEŃSTW  RÓŻAŃCOWCH. W naszej wspólnocie parafialnej Nabożeństwo Różańcowe codziennie, przez cały miesiąc październik, o godz. 17.15.

7. Stowarzyszenie Katolicka Wschowa zaprasza na Ekstremalną Drogę Różańcową, która odbędzie się 7 października. Rozpoczęcie Mszą Świętą o g. 18.00 we Farze, zakończenie u św. Józefa – klasztor. Bliższe szczegóły na plakacie, facebooku oraz portalu zw.pl, gdzie można się również zapisać online.

8. Zapraszamy na Pielgrzymkę Żywego Różańca i Apostolatu Margaretek do Rokitna w dniu 1 października, w I sobotę miesiąca. Zapisy w zakrystii.

9. Nasza wspólnota parafialna organizuje pielgrzymkę do sanktuariów Podhala. Termin: 17 – 20 listopada 2022 r. Bliższe informacje w zakrystii.

10. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i za wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy za posprzątanie kościoła i utrzymanie czystości, a także za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę kościoła, czy przy innej okazji.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

12. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia  –  Szczęść Boże!


Copyright © 2013. All Rights Reserved.