Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

3. NIEDZIELA ZWYKŁA

Wschowa, 22.01.2023 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Dziś Niedziela Słowa Bożego. Papież Franciszek: „Dzień poświęcony Biblii nie powinien być „raz w roku”, ale w każdym dniu roku, ponieważ musimy pilnie stać się bliscy Pismu Świętemu oraz Zmartwychwstałemu, który nigdy nie przestaje dzielić się Słowem i Chlebem.

2. Dzisiaj – 22 stycznia – przypada 37 rocznica śmierci sługi Bożego bp. Wilhelma Pluty. Modlimy się o beatyfikację sługi Bożego.

3. We wtorek zakończyliśmy w naszej wspólnocie parafialnej wizytę duszpasterską. Jeżeli byłyby rodziny, które z różnych powodów nie mogły przyjąć kolędy, to prosimy o zgłoszenie w zakrystii bądź telefonicznie.

4. We środę po wieczornej Eucharystii nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 – 21.00.

6. Kancelaria parafialna będzie czynna w piątek po wieczornej Eucharystii.

7. W ostatni piątek miesiąca stycznia po wieczornej Eucharystii wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa za dusze w czyśćcu cierpiące.

8. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i za wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Dziękujemy za posprzątanie kościoła i utrzymanie czystości oraz za ofiary składane na tacę (zwłaszcza na budowę kościoła) czy przy innej okazji.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny.

10. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia – Szczęść Boże!


Copyright © 2013. All Rights Reserved.