Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA

Wschowa, 16.04.2023 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia – zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00. Po nabożeństwie Msza Święta. Zachęcamy Braci i Siostry do przyjęcia daru odpustu zupełnego na zwykłych warunkach!

2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Po każdej Eucharystii zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

3. Ofiary złożone dziś na tacę (w III niedzielę miesiąca) są przeznaczone na budowę naszego kościoła.

4. W środę po wieczornej Eucharystii spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 8.

5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 – 21.00.

6. Kancelaria parafialna będzie czynna w piątek od godz. 19.00 – 19.30.

7. W przyszłą niedzielę przypada doroczny odpust ku czci św. Jerzego – patrona kościoła w Przyczynie Górnej. Zapraszamy na Mszę Świętą odpustową o godz. 9.30.

8. I Komunia Święta dzieci z klas III w naszej wspólnocie parafialnej będzie miała miejsce w II niedzielę miesiąca maja – 14 maja br. na Eucharystii o godz. 10.00.Natomiast rocznica I Komunii Świętej dzieci z ubiegłego roku będzie tydzień później –21 maja br. na Mszy Świętej o godz. 11.00.Modlimy się w intencji dzieci i ich rodzin.

9. Zapraszamy na tegoroczna pieszą pielgrzymkę powołaniową, która odbędzie się w sobotę 20 maja 2023 r. Grupy pochodzące z różnych miejsc naszej diecezji wyruszą wspólnie z Paradyża do Rokitna. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej www.paradisus.pl

10. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i za wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Dziękujemy za posprzątanie kościoła i utrzymanie czystości; za ofiary składane na tacę (zwłaszcza na budowę kościoła) czy przy innej okazji.

11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny.

12. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia – Szczęść Boże!


Copyright © 2013. All Rights Reserved.